Pomoc w języku niemieckim


Pomoc Prawna Język Niemiecki Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Wysocki udziela kompleksowej pomocy prawnej w języku niemieckim. Świadczone usługi obejmują ponadto dokonywanie roboczych tłumaczeń tekstów prawnych (w tym umów cywilnoprawnych oraz kontraktów handlowych) na język niemiecki - dla podmiotów niemieckojęzycznych oraz tekstów prawnych sporządzonych w języku niemieckim (w tym tekstów ustaw, umów oraz kontraktów handlowych) na język polski - dla przedsiębiorców polskich, prowadzących lub zamierzających rozpocząć współpracę z przedsiębiorcami niemieckimi.

 

Doświadczenie związane z ukończeniem studiów prawniczych w Niemczech oraz poznanie prawa europejskiego i integracji europejskiej dały Kancelarii Radcy Prawnego Jakub Wysocki możliwość poznania branżowego języka niemieckiego, co pozwala na udzielanie pomocy prawnej na najwyższym poziomie.

 

Radca prawny z niemieckim – Poznań

Radca Prawny Jakub Wysocki świadczy kompleksową obsługę prawną w języku niemieckim na terenie Poznania oraz Wielkopolski (w formie zdalnej na terenie całego kraju). W ramach świadczonej obsługi prawnej istnieje również możliwość udziału wyjazdów oraz spotkań na terenie krajów niemieckojęzycznych. Oferta współpracy Kancelarii skierowana jest zarówno do polskich przedsiębiorców i osób fizycznych, a także innych podmiotów współpracujących z podmiotami rynku niemieckiego, jak i podmiotów niemieckojęzycznych (przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego, izb przemysłowo-handlowych, stowarzyszeń, fundacji oraz osób fizycznych), które poszukują wsparcia prawnego na rynku polskim. Kancelaria współpracuje również z tłumaczami przysięgłymi języka niemieckiego, jeśli pojawi się konieczność wykonania tłumaczenia przysięgłego.

 

Prawnik z językiem niemieckim – Poznań

Kancelaria zajmuje się kompleksową obsługą klientów niemieckojęzycznych w szerokiej tematyce spraw gospodarczych, budowlanych oraz prawa cywilnego. Do zadań Kancelarii Radcy Prawnego Jakub Wysocki należą doradztwo w transakcjach z udziałem kapitału niemieckiego, windykacja odszkodowań i należności, prowadzenie negocjacji oraz weryfikowanie umów, a także prowadzenie spraw sądowych z udziałem Klientów niemieckojęzycznych.

 

Pomoc prawna – Język niemiecki Poznań

W ramach obsługi prawnej, świadczonej w języku niemieckim, Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Wysocki oferuje:

 

  • opiniowanie i tworzenie umów oraz kontraktów handlowych w formie dwujęzycznej,
  • wyjaśnianie znaczenia i interpretacji polskich przepisów prawnych w języku niemieckim,
  • prowadzenie oraz wyjaśnianie poszczególnych etapów postępowań sądowych,
  • bieżące prowadzenie obsługi prawnej w formie dwujęzycznej,
  • wsparcie w prowadzeniu negocjacji biznesowych oraz ekspansji na rynki zagraniczne.

 

Pomoc prawna z językiem niemieckim udzielana przez Kancelarię to oferta kierowana zarówno do polskich, jak i zagranicznych firm. Objaśnianie ustaw, doradztwo prawne przy dokonywaniu decyzji biznesowych oraz weryfikacja sporządzanych umów to podstawowe obowiązki, wykonywane przez Kancelarię Radcy Prawnego Jakub Wysocki w profesjonalny oraz rzetelny sposób.