Szanowni Państwo,

 

jestem radcą prawnym, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

 

Po ukończeniu studiów w Poznaniu, w latach 2005-2006 odbyłem podyplomowe studia prawnicze z zakresu prawa europejskiego oraz integracji europejskiej na Uniwersytecie w Dreźnie.

 

Studia w Niemczech, poza uzyskaniem tytułu LL.M. (Legum Magister), dały mi możliwość poznania mechanizmów tworzenia oraz stosowania prawa europejskiego, a także wgląd w proces integracji w poszczególnych obszarach Unii Europejskiej.

 

Wpis na listę radców prawnych, pod numerem Pz-4391, prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Poznaniu, uzyskałem w roku 2017.

  

 

Zdobywając doświadczenie zawodowe współpracowałem z kancelariami adwokackimi i radcowskimi, jednostkami samorządu terytorialnego, podmiotami gospodarczymi, wspólnotami mieszkaniowymi oraz osobami fizycznymi.

 

Oferuję kompleksową obsługę prawną w języku niemieckim.

 

 


 

Kancelaria swoją ofertę kieruje przede wszystkim do przedsiębiorców (niezależnie od formy prawnej prowadzonej działalności gospodarczej), wspólnot mieszkaniowych oraz osób fizycznych, proponując szeroki zakres usług z obszaru prawa gospodarczego, cywilnego oraz administracyjnego. Celem Kancelarii jest zapewnienie usług najwyższej jakości przy zachowaniu najwyższych standardów współpracy. 

 

 

                                                                                               Zapraszam do współpracy!